Naprawa laptopów w Krakowie – o nas

Naprawa laptopów, komputerów i tabletów oraz serwis drukarek w Krakowie to specjalność naszej firmy. Siedziba PC Craft mieści się niedaleko Nowej Huty, zapewniając naszym klientom wygodny dojazd. Dostarczamy skuteczne rozwiązania IT dla biznesu oraz użytkowników domowych. Zapraszamy!

Doświadczeni serwisanci

Zaoferowana przez naszych pracowników pomoc w naprawie niesprawnego laptopa lub drukarki będzie nieoceniona – zwłaszcza w nagłych sytuacjach. Szczegółowa wiedza serwisantów o budowie i zasadach funkcjonowania sprzętu komputerowego umożliwia szybką diagnostykę oraz zlokalizowanie miejsce awarii. Przemysł komputerowy to nasza pasja, dlatego pozostajemy na bieżąco z nowościami i sprostamy każdemu zadaniu.

Naprawiamy elektronikę od różnych producentów

Praca z urządzeniami biurowymi pozwoliła nam zdobyć kompetencje wystarczające do skutecznego serwisowania produktów różnych marek. Naprawa laptopów Asus oraz notebooków od innych producentów nie ma przed nami tajemnic – podobnie z desktopami, tabletami i drukarkami. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w hurtowych cenach.

Inne usługi IT

Ofertę kierujemy nie tylko do domowych użytkowników elektroniki, ale także do firm i urzędów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy stałe relacje z klientami z różnych branż. Dla przedsiębiorstw stworzyliśmy możliwość wykupienia specjalnego abonamentu, w ramach którego gwarantujemy stałą pomoc i natychmiastową interwencje w przypadku awarii.