Serwis tabletów i urządzeń mobilnych

Super User

Do naszego serwisu tabletów trafiają często urządzenia z pękniętymi wyświetlaczami, zalane płynami oraz zawirusowane. Wygodne i podręczne tablety przydają się podczas różnorodnych aktywności, takich jak: internetowe zakupy, czytanie e-booków, prowadzenie prezentacji czy oglądanie filmów. Z powodu swojej mobilności są narażone na liczne uszkodzenia mechaniczne oraz upadki. Serwis PC Craft oferuje naprawę tabletów różnych marek.

Problemy z oprogramowaniem tabletu

Niepoprawnie zainstalowane aplikacje lub nowe aktualizacje mogą spowodować uciążliwe problemy z oprogramowaniem i systemem operacyjnym w tabletach. Komplikacje może wywołać również zainfekowanie wirusami, w tym trojanami oraz dialerami, które często znajdują się w aplikacjach i plikach nieznanego pochodzenia.

W takiej sytuacji nie należy wpadać w panikę, tylko przynieść tablet do naszego serwisu w Krakowie. Pracownicy m.in. odzyskają dostęp do zablokowanych urządzeń oraz przeprowadzą dokładną diagnostykę tabletu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, jesteśmy w stanie bezpiecznie odinstalować złośliwe oprogramowanie, zoptymalizować system i przyśpieszyć pracę urządzenia.

Naprawa uszkodzeń mechanicznych oraz wymiana podzespołów w tabletach

Nieostrożne obchodzenie się z tabletem może doprowadzić do uszkodzenia obudowy, podzespołów albo ekranu. Bez sprawnego wyświetlacza dotykowego, tablet jest bezużyteczny. Z kolei niesprawny moduł wi-fi znacząco ogranicza jego użyteczność. W naszym serwisie tabletów zajmiemy się:

  • wymianą i naprawą ekranu dotykowego, matrycy oraz obudowy urządzenia;
  • diagnozowaniem układów zasilania i ich naprawą;
  • odzyskiwaniem danych;
  • wymianą wadliwych gniazd zasilania, USB i innych;
  • naprawą oraz czyszczeniem tabletów;
  • wymianą i naprawą płyty głównej, taśmy sygnałowej, modułów wi-fi oraz innych podzespołów;
  • przeprowadzeniem prac konserwujących urządzenie, takich jak renowacja systemu chłodzenia;
Kategoria: