Serwis tabletów i urządzeń mobilnych

Super User

Do naszego serwisu tabletów trafiają często urządzenia z pękniętymi wyświetlaczami, zalane płynami oraz zawirusowane. Wygodne i podręczne tablety przydają się podczas różnorodnych aktywności, takich jak: internetowe zakupy, czytanie e-booków, prowadzenie prezentacji czy oglądanie filmów. Z powodu swojej mobilności są narażone na liczne uszkodzenia mechaniczne oraz upadki. Serwis PC Craft oferuje naprawę tabletów różnych marek.

Problemy z oprogramowaniem tabletu

Niepoprawnie zainstalowane aplikacje lub nowe aktualizacje mogą spowodować uciążliwe problemy z oprogramowaniem i systemem operacyjnym w tabletach. Komplikacje może wywołać również zainfekowanie wirusami, w tym trojanami oraz dialerami, które często znajdują się w aplikacjach i plikach nieznanego pochodzenia.

W takiej sytuacji nie należy wpadać w panikę, tylko przynieść tablet do naszego serwisu w Krakowie. Pracownicy m.in. odzyskają dostęp do zablokowanych urządzeń oraz przeprowadzą dokładną diagnostykę tabletu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi, jesteśmy w stanie bezpiecznie odinstalować złośliwe oprogramowanie, zoptymalizować system i przyśpieszyć pracę urządzenia.

Naprawa uszkodzeń mechanicznych oraz wymiana podzespołów w tabletach

Nieostrożne obchodzenie się z tabletem może doprowadzić do uszkodzenia obudowy, podzespołów albo ekranu. Bez sprawnego wyświetlacza dotykowego, tablet jest bezużyteczny. Z kolei niesprawny moduł wi-fi znacząco ogranicza jego użyteczność. W naszym serwisie tabletów zajmiemy się:

 • wymianą i naprawą ekranu dotykowego, matrycy oraz obudowy urządzenia;
 • diagnozowaniem układów zasilania i ich naprawą;
 • odzyskiwaniem danych;
 • wymianą wadliwych gniazd zasilania, USB i innych;
 • naprawą oraz czyszczeniem tabletów;
 • wymianą i naprawą płyty głównej, taśmy sygnałowej, modułów wi-fi oraz innych podzespołów;
 • przeprowadzeniem prac konserwujących urządzenie, takich jak renowacja systemu chłodzenia;

Super User

Super User

Podejmując się opieki serwisowej mamy pełną świadomość, że każda najdrobniejsza awaria skutkuje stratą cennego czasu pracowników, pieniędzy i nerwów. Decydując się na umowę serwisową, zyskują Państwo komfort i bezpieczeństwo.

Potrzeby każdej firmy są inne, a naszym celem jest dobranie najbardziej optymalnego rozwiązania pod względem zakresu usług. Pierwszym krokiem przed objęciem nowego klienta opieką serwisową jest dokładne rozpoznanie jego potrzeb. Zapoznajemy się z istniejącą infrastrukturą komputerową firmy – sieć, stanowiska robocze, drukarki i urządzenia peryferyjne. Następnie na tej podstawie tworzymy szczegółową ofertę zawierającą 2 opcje pakietowe do wyboru dostosowane do wielkości sieci i infrastruktury. Dzięki temu podpisując umowę nasz Klient wie dokładnie, za co płaci i ma pewność, że zakres opieki serwisowej odpowiada jego potrzebom.

POMOC ZDALNA

Kluczowym atutem jest POMOC ZDALNA – suport techniczny i obsługa sieci komputerowej na odległość. Za pomocą zdalnego pulpitu nasz serwisant jest w stanie w każdym momencie połączyć się z siecią klienta, aby zdiagnozować i rozwiązać problem.

W trakcie umowy serwisowej służymy kompleksowym doradztwem w zakresie oprogramowania, modernizacji sieci, optymalizacji.

CO ZYSKUJESZ Z OPIEKĄ SERWISOWĄ :

 • Instalacja i serwis sprzętu komputerowego
 • Instalacja i serwis urządzeń peryferyjnych
 • Dostawa nowego sprzętu komputerowego
 • Nadzór nad archiwizacją i zabezpieczeniem danych
 • Nadzór nad zabezpieczeniem sieci
 • Dostawę części zamiennych w cenach hurtowych
 • Consulting IT – doradztwo w zakresie infrastruktury komputerowej firmy
 • Sprzęt zastępczy na czas naprawy
 • Pomoc zdalna

SPRAWDŹ NAS

Nie jesteś pewien, czy Twoja firma potrzebuje opieki serwisowej? Chciałbyś zobaczyć, czy stała opłata miesięczna to rozwiązanie dla Ciebie? Poznaj nasze standardy pracy korzystając z naszych usług w ramach pogotowia informatycznego.

Super User

Firma PC Craft działa w Krakowie. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi naprawy komputerów, laptopów i tabletów. Prowadzimy też serwis drukarek. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi oraz firmami i klientami instytucjonalnymi. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty usług informatycznych. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań oraz do siedziby naszej firmy w Krakowie, niedaleko Nowej Huty. Usterkę można również zgłosić on-line, korzystając z formularza w tej zakładce.  

 

PC Craft — serwis sprzętu komputerowego

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Os. Słoneczne 3

31-956 Kraków

 

tel: 508 393 154

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

telefonicznie pn - pt 9.00 do 18.00

 

Wskazówki dojazdu od Placu Centralnego:

Aleją Róż w prawo w ul. Edwarda Rydza Śmigłego, pierwsza przecznica w lewo za blokiem nr 1.

Nasza siedziba mieści się w budynku firmy ADREM S.A.

Współrzędne do nawigacji: 50°4'37"N 20°2'28"E

Super User

Naprawa laptopów, komputerów i tabletów oraz serwis drukarek w Krakowie to specjalność naszej firmy. Siedziba PC Craft mieści się niedaleko Nowej Huty, zapewniając naszym klientom wygodny dojazd. Dostarczamy skuteczne rozwiązania IT dla biznesu oraz użytkowników domowych. Zapraszamy!

Doświadczeni serwisanci

Zaoferowana przez naszych pracowników pomoc w naprawie niesprawnego laptopa lub drukarki będzie nieoceniona – zwłaszcza w nagłych sytuacjach. Szczegółowa wiedza serwisantów o budowie i zasadach funkcjonowania sprzętu komputerowego umożliwia szybką diagnostykę oraz zlokalizowanie miejsce awarii. Przemysł komputerowy to nasza pasja, dlatego pozostajemy na bieżąco z nowościami i sprostamy każdemu zadaniu.

Naprawiamy elektronikę od różnych producentów

Praca z urządzeniami biurowymi pozwoliła nam zdobyć kompetencje wystarczające do skutecznego serwisowania produktów różnych marek. Naprawa laptopów Asus oraz notebooków od innych producentów nie ma przed nami tajemnic – podobnie z desktopami, tabletami i drukarkami. Mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w hurtowych cenach.

Inne usługi IT

Ofertę kierujemy nie tylko do domowych użytkowników elektroniki, ale także do firm i urzędów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy stałe relacje z klientami z różnych branż. Dla przedsiębiorstw stworzyliśmy możliwość wykupienia specjalnego abonamentu, w ramach którego gwarantujemy stałą pomoc i natychmiastową interwencje w przypadku awarii.