Blog | Serwis komputerowy w Krakowie | firma PC Craft | Nowa Huta

Super User

Serwis komputerowy to nieoceniona pomoc w przypadku nagłej awarii sprzętu potrzebnego do pracy. Dobrze, jeśli znajduje się blisko i świadczy usługi na miejscu, czyli nie odsyła komputerów do innych punków napraw. Wówczas usługa może być zrealizowana szybciej. Jeśli jednak w pobliżu nie ma żadnego punktu naprawiającego komputery, to liczy się mobilność, czyli dojazd do klienta lub pomoc zdalna – serwisant może połączyć się z komputerem za pomocą pulpitu zdalnego i zdiagnozować przyczynę awarii. Support techniczny to także kompleksowe doradztwo w zakresie oprogramowania oraz modernizacji sieci.

Dobry serwis komputerowy, czyli jaki?

Wybierając serwis komputerowy, warto zwrócić uwagę na czas realizacji zleceń, cenę usługi oraz jakość stosowanych części. Najlepiej korzystać z usług serwisów, które mają do dyspozycji części pochodzące od producentów, wówczas można mieć pewność, że naprawiony sprzęt będzie działał bezawaryjnie. Warto zwrócić uwagę na dostępne kanały kontaktu — cennym udogodnieniem jest możliwość zgłoszenia usterki online oraz odbiór sprzętu przez serwisanta w umówionym terminie.

Serwis komputerowy dla firm i klientów indywidualnych

Nieco innymi kryteriami przy wyborze serwisu komputerowego będą kierować się firmy a innymi klienci indywidualni. W naszym serwisie komputerowym w Krakowie oferujemy kompleksowe rozwiązania dla firm z zakresu IT i możliwość nawiązania stałej współpracy. Dzięki umowie serwisowej firmy zyskują gwarancję bezpieczeństwa i mogą liczyć na wsparcie fachowców w razie wystąpienia awarii. Klientów indywidualnych obsługujemy w ramach jednorazowych zleceń. Oprócz napraw oferujemy także możliwość rozbudowy komputerów stacjonarnych oraz instalacje systemu Windows i aktualizacje oprogramowania.

Kategoria: